Digitální učební pomůcky a Prevence digitální propasti

Naše škola čerpá z PLÁNU NÁRODNÍ OBNOVY FINANČNÍ DOTACI

 

NA NÁSLEDUJÍCÍ PROJEKTY:

 

Prevence digitální propasti

Cílem prevence digitální propasti je zpřístupnění mobilních digitálních technologií pro znevýhodněné žáky a zabránění jejich digitálnímu vyloučení vyloučeni ze vzdělávání, které je uskutečňováno s podporou digitálních technologií (tzv. digitální propasti).

MŠMT s využitím Národního plánu obnovy poskytuje školám finanční prostředky na mobilní digitální technologie pro vytvoření tzv. mobiliáře, ze kterého bude škola znevýhodněným  žákům  zapůjčovat  základní  digitální  vybavení.

 

 Digitální učební pomůcky

  •  Cílem je vybavení žáků pokročilými digitálními učebními pomůckami pro rozvoj informatického myšlení a digitálních kompetencí.
  •  Účelem je pořízení pokročilých digitálních učebních pomůcek pro žáky ZŠ a SŠ. Podmínky, kritéria a účel jsou zveřejněny ve Věstníku (školy zřizované krajem, obcí nebo svazkem obcí) a ve Výzvě (školy soukromé a církevní).
  •  Digitální učební pomůcky jsou určeny pro žáka, který pokročilou digitální učební pomůcku používá ve výuce pro rozvoj informatického myšlení a digitálních kompetencí napříč vzdělávacími oblastmi podle revidovaných RVP.

 

  

Dokumenty

leták publicita projektu digitální učební pomůcky a digitální propastleták publicita projektu digitální učební pomůcky a digitální propast 302 kB
Digitální učební pomůcky a Prevence digitální propastiDigitální učební pomůcky a Prevence digitální propasti 279 kB
 

nahoru
 

Střední škola logistiky a chemie,
U Hradiska 29
779 00 Olomouc

Ředitel: 585 556 112
Sekretariát: 585 556 111
Dotazy a informace: info@sslch.cz

Datová schránka
7y6gyke
IČ: 00845337