Pronájmy

 

 

 

 

 

Pronájem tělocvičen, tenisových kurtů, volejbalových hřišť a hřiště

Pro všechny příznivce aktivního sportu nabízíme možnost pronájmu našich sportovišť a to v odpoledních hodinách ve všední den, o víkendu a samozřejmě o prázdninách. Vše za přijatelně nízké ceny. Nabízíme rovněž zapůjčení sportovních potřeb a využití sociálního zázemí včetně sprch.

 

Pronájem laboratoří a učeben

Pro pořádání výukových kurzů, přednášek, školení, prezentací  a jiných menších akcí lze po domluvě využít celodenního, odpoledního, víkendového či prázdninového pronájmu našich učeben. Nabízené učebny jsou vybavené prezentační technikou - dataprojektor, plátno, interaktivní tabule, ozvučení, PC, připojení k internetu. Kapacita učeben je 30 - 40 míst.

 

Ubytování na Domově mládeže pro veřejnost

 

Domov mládeže sídlí v  klidné části Olomouce s velmi dobrou dopravní obslužností. Nabízíme pohodlné ubytování v třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje mají připojení na internet. Dobrá dopravní obslužnost MHD. Neposkytujeme stravování.

 

Podmínky pronájmů a ceník služeb vám sdělí paní Adámková na čísle 585 556 117 nebo 724 377 571.

 

Fotogalerie

tělocvična domov mládeže domov mládeže domov mládeže učebna učebna učebna ICT učebna laboratoř laboratoř laboratoř laboratoř
 

nahoru
 

Střední škola logistiky a chemie,
U Hradiska 29
779 00 Olomouc

Ředitel: 585 556 112
Sekretariát: 585 556 111
Dotazy a informace: info@sslch.cz

Datová schránka
7y6gyke
IČ: 00845337